Obiekt    o     nazwie   Pokoje   Gościnne    “EMILIA”   położony   jest w wypoczynkowo – leczniczej dzielnicy Ustronia – Zawodzie i składa się z dwóch budynków,zlokalizowanych na tej samej posesji. Szczegółowa lokalizacja przedstawiona została na mapie.

Budynek 1

Budynek nr 1 – położony jest (od frontu) przy ul.Szpitalnej,która nie jest drogą przelotową, ale pętlą dojazdową do okolicznych domów, sanatoriów i szpitala.Korzystamy więc z ograniczonego ruchu drogowego.  Budynek ma 3 kondygnacje.Na parterze są 2 pokoje 2-osobowe z łazienkami (nr 1 i 2) wyposażone w TV, czajnik bezprzewodowy i akcesoria kuchenne. Przed tymi pokojami jest mały taras wypoczynkowy (na poziomie gruntu) wyposażony w leżaki,stoliki i parasole słoneczne.

Na I piętrze są dwa duże pokoje 2 osobowe z własnymi łazienkami i z balkonami z widokiem na góry (nr 3 i 4),wyposażone podobnie jak pokoje nr 1 i 2 na parterze.Pok.nr 3 posiada łazienkę wewnątrz pokoju,natomiast pok.nr 4 posiada własną łazienkę ( znacznie większą niż pozostałe),ale na zewnątrz,w bliskim sąsiedztwie (wejście z klatki schodowej). Na I piętrze znajduje się również ogólno dostępna kuchenka wyposażona w chłodziarkę i urządzenia pozwalające na samodzielne przygotowanie śniadania lub kolacji.Z kuchenki tej jest wejście na zabudowany i oszklony ogólno dostępny taras,który w okresie letnim spełnia funkcję świetlicy,pokoju gościnnego,jadalni lub małej salki konferencyjnej na ok.15-20 osób.Jest tam kominek i na specjalne zamówienie pomieszczenie to może być również udostępnione w okresie zimowym,na na zabawę sylwestrową lub kameralną konferencję.

Na II piętrze znajdują się dwa pokoje- pokój 2-osobowy (nr 5) i pokój 3-osobowy (nr 6) z balkonem z widokiem na góry.Na te dwa pokoje przypada 1 łazienka (kabina prysznicowa,umywalka,wc) oraz dodatkowe pomieszczenie z umywalką i wc.Wyposażenie jak pozostałych pokojach. W każdym pokoju 2-osobowym znajduje się wersalka 2-osobowa i tapczan jedno osobowy.W razie potrzeby można je połączyć tworząc szerokie łoże małżeńskie.

W pokoju 3-osobowym (nr 6) jest jedna wersalka 2-osobowa + dwa tapczany 1-osobowe. Klatka schodowa w budynku nr 1 wykonana jest w drewnie,ozdobiona licznymi pamiątkami i ma miły,domowy wystrój. W całym okresie wynajmowania zapewniamy stale odpowiednią temperaturę pomieszczeń i ciepłą wodę.

Budynek 2

Budynek nr 2 – położony jest pomiędzy budynkiem nr 1 a stromą,zalesioną skarpą rzeki Wisły,w odległości ok.10 m od budynku nr 1.Budynek nr 2 jest małym budynkiem mieszkalnym,o tym samym standarcie co budynek nr 1,w którym aktualnie wynajmowane są 2 pokoje 2-osobowe z łazienkami (nr 1 i 2).

Pokój nr 1 położony jest na parterze i ma okno skierowane na werandę.Jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych,na wózkach inwalidzkich.Jest wyposażony w TV,czajnik bezprzewodowy i akcesoria kuchenne.Pokój nr 2 położony jest na piętrze,ma 2 okna,jedno ( z balkonem) skierowane na skarpę wiślaną,latem patrzy się na zieloną ścianę drzew.Polecany jest osobom lubiącym spokój i odosobnienie.Wyposażenie pokoju-identyczne jak pok.nr 1.

Na obydwa te pokoje przypada chłodziarka znajdująca się w werandzie. Przestrzeń pomiędzy budynkami nr 1 i 2 stanowi (wraz z zewnętrzną częścią tarasu budynku nr 1) rodzaj zielonego,intymnego patia znanego z krajów śródziemnomorskich,gdzie można zażywać kąpieli słonecznych. W otoczeniu budynków jest dużo zieleni,mały własny “lasek” z grzybkami,z kominkiem (grillem),długim stołem z krzesłami,nieoceniony dla amatorów biesiadowania na wolnym powietrzu,nawet po zmroku. Jest też specjalna łąka przewidziana do opalania na brąz (ekspozycja południowa) i przyczepa kempingowa,która często służy dzieciom do zabawy.

Obiekt posiada 2 parkingi (wewnętrzny i zewnętrzny,dla gości bezpłatny).
W pobliżu znajduje się zagospodarowany brzeg Wisły (plaże, jazy,łąki)do którego jest dostęp od strony mostu na rzece.